TÜRKAS Sempozyumu 6 Aralık’ta İstanbul'da başlıyor. Tüm Ürün

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tüm Ürün, Kap ve Ambalaj Standartları Sempozyumu 6 Aralık’ta Başlıyor

Tüm Ürün, Kap ve Ambalaj Standartları Sempozyumu 6 Aralık’ta Başlıyor

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ettavukpiyasasi köşe yazarı Prof. Dr. Uğur Günşen 2017 TÜRKAS ’a davet edildi. Prof. Dr. Günşen “Su Ürünlerinde Kullanılan Paketleme Teknikleri” konulu bir sunum yapacak.

Tüm Ürün, Kap ve Ambalaj Standartları (TÜRKAS) Sempozyumu 2017 yılında Et, Et Ürünleri ve Su Ürünleri temasıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde 6 – 7 Aralık 2017 tarihlerinde 2. kez gerçekleştirilecektir.

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Shangri-La Bosphorus’da gerçekleştirilecek olan sempozyum; ambalaj, paketleme ve gıda işleme sistemleri sektörlerinin katılımı ile ulusal ve uluslararası paydaşları bir araya getirecek.

TÜRKAS kurulu tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı. “Gıda sektöründe 2017 yılında; Et, Et Ürünleri, Su Ürünleri teması ile üretim sürecinde yer alan sektörün tüm dinamiklerini analiz ederek, takipçilerini bir araya getirecek; ürün ve ambalaj standartları rehberine katkı sağlayacaktır.”

TÜRKAS Tüm Ürün, Kap ve Ambalaj Standartları Sempozyumu kapsamında Köşe Yazarımız Prof. Dr. Uğur Günşen sempozyuma katılarak “Su Ürünlerinde Kullanılan Paketleme Teknikleri” sunumunu yapacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız