TÜDKİYEB ile Ankara Üniversitesi Arasında İşbirliği Görüşmesi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TÜDKİYEB ile Ankara Üniversitesi Arasında İşbirliği

TÜDKİYEB ile Ankara Üniversitesi Arasında İşbirliği

Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği,TÜDKİYEB Ankara Üniversitesiyle hayvancılık sektörü hakkında işbirliği yapmak için görüşme gerçekleştirdiler.

Konu hakkında verilen bilgilerde şu ifadeler yer aldı. Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik ve Teknik İşler Müdürü Veysel Ören, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Elmalı’ya bir ziyarette bulunarak küçükbaş hayvancılık sektörü hakkındaki bilgilendirmeyle birlikte Ankara Üniversitesi ile Merkez Birliği arasında yapılabilecek işbirliği çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ankara Üniversitesi Rektörlük Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (ANKÜTEK) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Ali Sınağ, Anakara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergin Dursun, Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Ceylan, Zootekni Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Mehmet Ertuğrul, Prof.Dr. Gürsel Dellal ve Doç. Dr. Seyrani Koncagül de katılım sağladı.

Toplantı sonrasında TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Elmalı’ya günün anısına koyun, keçi ve çoban tasvirli bir maket hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız