Tavukçuluk Sektörü'nde Sağlıklı Bir Kümes İçin Gerekli Olan Teknoloji ne?

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tavukçuluk Sektöründe Sağlıklı Bir Kümes İçin Gerekli Olan Teknoloji nelerdir?

Tavukçuluk Sektöründe Sağlıklı Bir Kümes İçin Gerekli Olan Teknoloji nelerdir?

Küreselleşen pazarlarda yer bulmak için çabalayan tavukçuluk sektörü, dünya pazarlarında yaşanan rekabete ayak uydurabilmek ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için teknolojik işletmeler kurmak zorunda.

Günümüzde giderek küreselleşen pazarlarda isletmeler yoğun rekabet koşulları altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu gelişmeler sonucunda üreticiler, rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için çok çeşitli ürünleri, hızlı bir şekilde, uygun maliyetle ve istenilen kalite düzeyinde üreterek piyasaya sürmek durumundadır.

Teknolojik gelişmeler bir işletmenin üretim gücü ile ve pazar konumunu etkilediğini ifade eden Kümes Ekipmanları satan uzun yıllardır sektörün değişik kademelerinde görev yapan Okurtav’ın sahibi Tekin Okur, pazarda rekabet edebilmek için mutlaka teknolojinin takip edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Tekin Okur; artık ülkemizde de firmaların mutlaka teknolojiyi takip ettiğini belirterek tavukçuluk sektörünün gelmiş olduğu teknolojik durumu ve sağlıklı bir kümes kurmak için gerekli olan ekipmanları hakkında bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız