Köpek balıkları eşliğinde Sevgililer Günü yemeği

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Köpek balıkları eşliğinde Sevgililer Günü yemeği

Köpek balıkları eşliğinde Sevgililer Günü yemeği

Dünyanın deniz üzerinde kurulan ilk ve tek eğlence adası ViaSea’de, 14 Şubat için her bütçeye uygun Sevgililer Günü paketleri hazırlanırken, çiftler köpek balıklarının ve binlerce canlının arasında akşam yemeği imkanına da kavuşacak.

Deniz üzerinde kurulan eğlence adası ViaSea olarak bilinen ViaSea’nin İş Geliştirme Direktörü Oral Konag, “14 Şubat için her bütçeye uygun Sevgililer Günü paketleri oluşturduk” dedi.

12-16 Şubat tarihleri arasında ViaSea’ye gelen her çifte 2 kişilik sinema bileti ve 2 kişilik akvaryum gezisi sunduklarını açıklayan Konag, “Dileyen çiftlerin yemek öncesi veya sonrasında balıkadamlar eşliğinde dalış da yapabilecekler. Akvaryumda bu özel gece sadece 5 çift için hazırlanacak” dedi.

Akşam yemeğinde, çiftler köpek balıklarının ve binlerce canlının arasında, unutulmaz bir atmosferde akşam yemeğine imkanına da kavuşacak.

“Evlenme teklifi paketi”

Konag son olarak sevdiğine evlenme teklifi etmek isteyenler için de bir paket hazırladıklarını da kaydederek, “Paket içeriği 2 kişi akvaryum girişi, dalgıçlar eşliğinde pankart açılması ile unutulmaz bir ana dönüşüyor. Ekstra fotoğraf ve video çekiminin de organize edildiği akvaryumda, en özel an’lar unutulmaz anılardan birisi olacak” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız