Eker I Run Team" İle Sponsorluk İletişimi Dalında Ödüle Layık Görüldü - Et Tavuk Piyasası

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eker I Run Team” İle Sponsorluk İletişimi Dalında Ödüle Layık Görüldü

Eker I Run Team” İle Sponsorluk İletişimi Dalında Ödüle Layık Görüldü

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD), bu yıl dördüncüsünü düzenlediği kısa adı “HİÇ” olan Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri sahiplerini buldu. Eker Süt Ürünleri “Eker I Run Team” ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü. Eker geçtiğimiz yıllar da “Eker BYK Trofesi ve Olympos Regatta” ile aynı kategoride ödül almıştı

IMG_4215Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) ulusal boyuta taşıyarak dördüncüsünü düzenlediği ve kurumları halkla ilişkiler çalışmaları yapmaya özendirmenin yanı sıra, mesleğin imajını ve itibarını geliştirmek adına kısa adı “HİÇ” olan 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri, sahiplerini buldu.

Bu yıl ülke genelinden toplam 43 projenin yarıştığını 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri’nde Eker Süt Ürünleri “Eker I Run Team ” ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü.

Eker I Run Team, Prof. Dr. Tayfun Carlı’nın girişimiyle, Eker sponsorluğunda, 4 bayan ve 7 erkekten oluşan bir koşu takımıdır. Maraton üyelerinden bazılarının Türkiye Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu ve Avrupa dereceleri vardır. Çeşitli periyodlarda antrenman yapan Eker I Run Team takımı Türkiye’de düzenlenen farklı maratonlara katılmaktadır. Burada Eker ayranı da çağrıştıran ismiyle Eker’in doğal ürünler üreten bir firma olarak sağlıklı yaşamı desteklediğini vurgulamaktadırlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız