Çeltik 1,675 Lira Olarak Açıklandı - Et Tavuk Piyasası

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çeltik 1,675 Lira Olarak Açıklandı

Çeltik 1,675 Lira Olarak Açıklandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, çeltik üreticilerinin merakla beklediği çeltik alım fiyatını Edirne’de açıkladı.

İl Müdürlüğü ve Keşan İlçe Müdürlüğü binalarının açılış törenine katılan Bakan Çelik, beraberinde Edirne Valisi, Edirne ve Kırklareli Milletvekilleri, Mülki İdare Amirler, Bakanlık Merkez Birimleri, İlgili Kuruluşlar, Bölge İl Müdürleri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Üniversite Rektörü, Sendika Başkanı, Sektör Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve Üreticiler eşlik etti.

Açılış töreninde konuşan Bakan Çelik, ‘Tarımsal desteklemelerimiz devam edecektir.2016 yılı için 60 randıman Osmancık çeşidi çeltik alım fiyatı 1, 675 TL’dir. Üreticilerimize hayırlı olsun.’ dedi.

Personelimizi Sahada Görmek İstiyorum

Birçok alanda kendi kendine yeterli hale gelmek için hep birlikte çalıştıklarını dile getiren Faruk ÇELİK ‘Buradan bütün mesai arkadaşlarıma sesleniyorum, masa da değil sahada olacağız. Bunun için İşletme Bazlı Model’e geçtik. Tarımsal İşletme Danışmanlık sisteminde her işletmenin sorumlu teknik personeli olacaktır. İşletme sahibi üreticilerimiz, karşılaştıkları herhangi bir sorun da bütün İl Müdürlüklerimizde kurduğumuz ‘Yeşil Masa’ birimine müracaat edeceklerdir.’ diye söyledi.

Hizmet binalarımızın açılışını yapan Bakan Çelik” Bu tarz modern binalar Türkiye’nin gücünün göstergesidir. Emeği geçen herkese teşekkür eder hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız