Başbakan, “Mazot Desteği Ödemeleri Mart Ayı Sonuna Kadar Yapılacak”

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başbakan, “Mazot Desteği Ödemeleri Mart Ayı Sonuna Kadar Yapılacak”

Başbakan, “Mazot Desteği Ödemeleri Mart Ayı Sonuna Kadar Yapılacak”

Başbakan Binali Yıldırım Manisa’da katıldığı bir programda mazot desteği için yapılacak ödemelerin Mart ayının sonuna kadar ödeneceğini söyledi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresine katılmak üzere Manisa’ya gelen Başbakan Binali Yıldırım, kongre öncesinde 19 Mayıs Stadyumu önünde binlerce vatandaşa parti otobüsü üzerinden seslendi.

Terörle mücadele ve bölgeye yapılan desteklerden bahseden Başbakan Yıldırım, tarıma desteklerede değindi. Başbakan Binali Yıldırım özellikle “mazotun yarısı sizden yarısı bizden” diye yapılacak mazot desteğinde herkesin Mart sonuna kadar ödemelerini alacağını söyledi.

Tarım şehri olan Manisa’ya yeni projelerden bahseden Başbakan Yıldırım, “Bu sene de üzümü yine yavrularımıza, çocuklarımıza üzümü okullarda besleyici olarak vereceğiz. Son 16 yılda bir buçuk milyardan fazla tarım desteği verdik. Yeni bir uygulama başlattık. Mazotun yarısı sizden yarısı bizden diye şimdi Mart sonuna kadara herkes ödemelerini alacak. Her şey olur, hiç merak etmeyin. Yarınımız bugünden daha güzel olacak. 2017 için bize ne felaket senaryoları yazdılar. 2017 yılında Türk ekonomisi çökecek dediler ama ne oldu Türki büyüme hızında bir numara oldu bir numara. Türkiye’ye birincilik yakışır, ay yıldızlı bayrağa da en yüksekler yakışır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız