7. Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi Tamamlandı

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
7. Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi Tamamlandı

7. Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi Tamamlandı

Kuşadası’nda gerçekleştirilen kongrede çok önemli konu ve konuklar yer aldı. Katılımın yoğun olduğu kongrede, çiftlikten sofraya gıda güvenliği, tek tıp tek sağlık konsepti, halk sağlığı, gıda işleme ve muhafaza teknolojileri, analiz yöntemleri ile helal gıda konuları ele alındı.

Düzenlenen kongreye katılımın yoğun olduğunu ve bu sebepten dolayı da memnuniyetine dile getiren Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ergün Ömer Göksoy kongre hakkında verdiği bilgilerde şu ifadelere yer verdi.

Prof. Dr. Göksoy “Yaklaşık 2 yıllık bir aradan sonra 7. Veteriner Gıda Hijyeni Kongresini Şırnak’tan, Kıbrıs’tan, İstanbul’dan, Van’dan, Kars’tan, Konya’dan adını sayamadığımız tüm illerimizden gelen misafirlerimizle gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

5-6 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz toplamda 39 sözlü, 55 poster bildirimi sunuldu. Bilimsel programımızda çiftlikten sofraya gıda güvenliği, tek tıp tek sağlık konsepti, halk sağlığı, gıda işleme ve muhafaza teknolojileri, analiz yöntemleri ile helal gıda konuları hakkında birbirinden değerli katılımcılarımızla seviyeli ve anlamlı tartışmalarda bulunduk. Bizi kongremizde yalnız bırakmayan değerli katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?BİRDE BUNLARA BAKIN

Facebook Sayfamız